Nasza firma działa na rynku ubezpieczeń już od ponad 15-stu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawnie i profesjonalnie realizujemy potrzeby naszych klientów. Bardzo liczna grupa stałych klientów, często związanych z nami jeszcze od momentu powstania firmy, świadczy o zadowoleniu z naszych usług.

Siedzibą naszej agnecji jest Gdynia lecz obszar działania obejmuje całe Trójmiasto oraz inne miasta takie jak Kosakowo, Rumia, Reda, Wejherowo, Żukowo czy Kartuzy.

Będąc przedstawicielem trzech renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych - Allianz, Warta, Generali, jesteśmy w stanie zaoferować państwu atrakcyjną ofertę w każdej dziedzinie ubezpieczeń w zależności od potrzeb. Nowym klientom mamy możliwość udzielenia bardzo korzystnych zniżek.

Służymy Państwu naszą pomocą, chętnie przedstawimy wszystkie informacje i wyjaśnimy wątpliwości. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie w Państwa domu lub miejscu pracy niezależnie od tego, czy interesują Państwa ubezpieczenia OC, na życie, turystyczne, zdrowotne, ubezpieczenie mieszkania czy inne.

Zapraszamy także do naszego biura - wszytkie dane kontaktowe oraz adresowe znajdą Państwo w zakładce "Kontakt".

Ubezpieczenia - Oferta   |  O firmie   |  Kontakt - Gdynia   |  Google+